Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Studenti

1. ročník

Třída IT1A

Třídní učitel:
Ing. Žabčík Evžen
  1. BALEJÍK Libor
  2. BAŘÁK David
  3. BOHÁČ Jindřich
  4. DVOŘÁK Tomáš
  5. HRUŠECKÁ Hana
  6. HYÁNEK Marek
  7. JAROŇ Daniel
  8. KAHÁNEK Filip
  9. KLIŠ Richard
  10. KOŘENKOVÁ Sára
  11. KRETEK Dominik
  12. KRUPA Tomáš
  13. KUDELA Šimon
  14. MACEČEK Adam
  15. MALINA Ondřej
  16. MAREK Lukáš
  17. MATEJOVIČ Nick
  18. ONDŘEJ Lukáš
  19. PAVLÍČEK Tomáš
  20. RUČKA Vladimír
  21. SLANINA Lukáš
  22. SOUČEK Štěpán
  23. SURÝ Petr
  24. SVOBODA Vojtěch
  25. ŠENKEŘÍK Andrej
  26. ŠKULAVÍK Radek
  27. ŠRÁM Jakub
  28. TRAN Vuong Tuan Dat
  29. VROBEL David
  30. ZÁTOPEK Filip

Třída IT1B

Třídní učitel:
Mgr. Pánková Monika
  1. BABINEC Štěpán
  2. ČUNEK Filip
  3. ČUNEK Matěj
  4. DAŇA Radek
  5. DONÁT Tomáš
  6. FAFEJTA Jan
  7. GALLO Jiří
  8. HEJNA Daniel
  9. HONS Pavel
  10. HUSTOPECKÝ Tomáš
  11. JANIŠ Richard
  12. MALÝ Matěj
  13. MAZOCH Jan
  14. MELICHAŘÍK Lukáš
  15. MIČKALOVÁ Tereza
  16. MICHÁLEK David
  17. NAVRÁTIL Rostislav
  18. NEVRLKA David
  19. NOVOSÁD Dominik
  20. ONDERKA Daniel
  21. ONUFRÁKOVÁ Pavla
  22. PASTIERČIN Jan
  23. ŘEZNÍČEK Jan
  24. SLIVONÍKOVÁ Eliška
  25. SUŠEŇ Radek
  26. ŠEVČÍK Vojtěch
  27. TRUCHLÝ Ondřej

Třída IT1C

Třídní učitel:
Mgr. Štrunc Jaromír
  1. ČECH Jakub
  2. FEDERMANN Bohumil
  3. HAJDÍK Petr
  4. HEDIA Damián
  5. HLAVIČKA Václav
  6. HROMADA Denis
  7. HRUŠKA Jaromír
  8. CHROMÍK Ondřej
  9. JEŘÁBEK Pavel
  10. JUREK František
  11. KAŠPER Jaromír
  12. MALÉŘ Jakub
  13. MANIŠ Stanislav
  14. MATYŠČÁK Matěj
  15. MIKULA Pavel
  16. MITÁŠ Dennis
  17. NĚMEČEK Jáchym
  18. ONDERKA David Jiří
  19. PAVELKA Filip
  20. POŘÍZEK Jakub
  21. SOLANSKÝ Adam
  22. ŠKARPA Tomáš
  23. VÁLEK Dominik
  24. VAŠUT René
  25. VEČEŘA Filip Jaromír
  26. VICHTORA Filip
  27. ZŮBEK Ondřej

Třída ME1

Třídní učitel:
Mgr. Labajová Lenka
  1. BUBERNÍK Lukáš
  2. ČEPICA Karel
  3. DOUDA Vojtěch
  4. JANÍČEK David
  5. JUŘICA Matěj
  6. KŘIŠTOF Michal
  7. KYSUČAN Jakub
  8. KYSUČAN Tomáš
  9. LOKŠA Marek
  10. MACHÁŇ Michael
  11. MĚRKA Jakub
  12. MIČULEK Dominik
  13. OPÁLKA Michal
  14. PAVLÍČEK Dominik
  15. SCHUSTER Dominik
  16. SMILEK Jakub
  17. ŠPAČEK David
  18. ŠUSTÁČEK Tomáš
  19. VOLEK Jakub

Třída PO1

Třídní učitel:
Ing. Husková Ludmila
  1. BOLF Marek
  2. DOLEŽALOVÁ Jitka
  3. DRONGOVÁ Jarmila
  4. ERBEN Tomáš
  5. HACURA Martin
  6. CHLÁPEK Jiří
  7. JANEK Lukáš
  8. KOHOUTEK Radim
  9. KRATOCHVÍL Tomáš
  10. KUŠNÍR Daniel
  11. OBROVÁ Nikola
  12. PAGÁČ Antonín
  13. PARMA Marek
  14. PETŘEK Jiří
  15. ROMÁNEK Miroslav
  16. VÁLEK Ondřej
  17. VÁLEK Tomáš
  18. VIČANOVÁ Pavlína

Třída U1A

Třídní učitel:
Mgr. Macurová Karla
  1. BAJER Pavel
  2. BAŘÁK Marek
  3. BATISTA David
  4. BĚLUNEK Jakub
  5. BOLDI Miroslav
  6. BRADÁČOVÁ Kristýna
  7. DANĚK Dominik
  8. HOLEČEK Lukáš
  9. CHLEVIŠŤAN Jakub
  10. JOHN Tomáš
  11. KLESTIL Adam
  12. KLOSS Viktor
  13. KOLÁČEK Marek
  14. MOLEK Pavel
  15. MOLEK Roman
  16. MOŘKOVSKÝ Lukáš
  17. NOVÁK Jakub
  18. ORSÁG Martin
  19. RADMIL Tyson
  20. RANDUS Tomáš
  21. RASOCHA David
  22. RŮČKA Daniel
  23. SKAPKA Vlastimil
  24. SMÍLEK Štěpán
  25. STŘÍTESKÝ Karel
  26. ŠTURALA Jan
  27. VOJKŮVKA Radim
  28. ZAORAL Petr

Třída U1B

Třídní učitel:
PaedDr. Fojtíková Hana
  1. BARTASOVÁ Nela
  2. BURDOVÁ Markéta
  3. FERDA Samuel
  4. FIURÁŠEK Jan
  5. FROLÍKOVÁ Jana
  6. GURECKÝ Michal
  7. HALAMÍČEK Dominik
  8. HOLÁ Valentýna
  9. HUBNÍKOVÁ Eliška
  10. JANEČEK Radek
  11. JANOŠ Vít
  12. JUŘÍČKOVÁ Žaneta
  13. KLIMKOVÁ Nikol
  14. LOPRAIS Patrik
  15. MACHALOVÁ Michaela
  16. MAZUREK David
  17. PALÁTOVÁ Lucie
  18. PAZÚROVÁ Nikol
  19. POLÁŠKOVÁ Tereza
  20. RASOCHOVÁ Kristýna
  21. ROSENBAUMOVÁ Veronika
  22. SKOUPILOVÁ Denisa
  23. STODŮLKOVÁ Adéla
  24. VAŠEK Lukáš
  25. VODIČKA Antonín
  26. ŽLEBEK Alan

2. ročník

Třída DPO2

Třídní učitel:
Mgr. Pavelková Dagmar
  1. DEMEL Aleš
  2. GLADIŠ Adam
  3. HANAS Pavel
  4. MARÁKOVÁ Monika
  5. SEDLÁŘ Michal
  6. SOLANSKÁ Michaela
  7. SURAN Lukáš
  8. ŠTĚRBOVÁ Monika

Třída IT2

Třídní učitel:
Ing. Hapl Lukáš, DiS.
  1. DABERGER Jiří
  2. DOŘIČÁK Daniel
  3. CHRÁSTECKÝ Radomír
  4. JASIM Sabry
  5. JUNGWIRTH Jiří
  6. KADLČÍK Adam
  7. KOLÁČEK David
  8. KRAHULÍK Aleš
  9. MALATINSKÁ Svatava
  10. MATULA Daniel
  11. MIZERA Šimon
  12. MRÁZEK Tomáš
  13. ORAVA Vojtěch
  14. ORDELT Štěpán
  15. PELC Vojtěch
  16. ROHEL Jiří
  17. SÁDLÍK Kryštof
  18. SKALÍK Roman
  19. STANIČEK Vít
  20. SUCHÁČEK Martin
  21. ŠIMURDA Jakub
  22. ŠKROBÁK Jiří
  23. ŠRÁMEK Michal
  24. URBANÍK Milan
  25. VALENTA Filip
  26. VRÁNA Adam
  27. VYMĚTAL Jiří

Třída ME2

Třídní učitel:
Mgr. Stebel Tadeáš
  1. ADÁMEK Tomáš
  2. BARABÁŠ Martin
  3. DĚDIČ Jan
  4. FIGALA Tomáš
  5. HALAČKA Matyáš
  6. HŮŽEVKA Ondřej
  7. CHROMÍK Jakub
  8. IŠTVÁNECH Dominik
  9. JUŘIČKA Miroslav
  10. KANTOR Sedrik
  11. KHOL Filip
  12. KLOS Josef
  13. KOVÁŘ Michal
  14. MIZERA Bohdan
  15. NOVÁK Filip
  16. ORSÁG Patrik
  17. PREČAN Stanislav
  18. RŮČKA Pavel
  19. STAVINOHA Vojtěch
  20. ŠINDLER Jan
  21. URBAN Dominik

Třída PO2

Třídní učitel:
Mgr. Štibingerová Miroslava
  1. BARTOŠOVÁ Simona
  2. DĚČEK Jaroslav
  3. DĚNGLOVÁ Kristýna
  4. CHRBJÁTOVÁ Ivana
  5. JEDELSKÁ Veronika
  6. MATUŠOVÁ Petra
  7. MIHULA Lukáš
  8. MÜNSTEROVÁ Tereza
  9. ORSAGOVÁ Veronika
  10. PÁTEROVÁ Kateřina
  11. PETRÁŠ Jan
  12. POKORNÝ Dominik
  13. POTOCKÝ Eugen
  14. SCHNEIDEROVÁ Marie
  15. SOLÁNSKÝ Tomáš
  16. VÁLEK Oldřich
  17. VANČUROVÁ Sarah
  18. VÁVROVÁ Lucie
  19. VOLKOVÁ Karolína
  20. WEINERTOVÁ Ester
  21. ZETKOVÁ Kateřina

Třída U2A

Třídní učitel:
Ing. Štibinger Zdeněk
  1. BIL Michal
  2. CVERNA Dominik
  3. ČECH Daniel
  4. ČERVENKA Leon
  5. HANZLÍČEK Karel
  6. JURÁŠEK Miroslav
  7. KARBAN Dominik
  8. KLVAŇA David
  9. MIKULENKA David
  10. MUŽÍK Michael
  11. ONDŘEJ Stanislav
  12. PAŤAVA David
  13. PAVLICA Adam
  14. STANĚK Adam
  15. STRMISKA Aleš
  16. ŠINDLER Martin
  17. ŠUJANSKÝ Dominik
  18. TŘETINA Jakub
  19. VALENTÍK Kamil
  20. ZEMÁNEK Michal

Třída U2B

Třídní učitel:
Ing. Šindelková Alena
  1. ADAMEC Robin
  2. BORÁK Tomáš
  3. ČERNOCHOVÁ Veronika
  4. DIRO Patrik
  5. HORÁČIKOVÁ Veronika
  6. JESTŘABSKÁ Karolína
  7. JURČOVÁ Andrea
  8. KOLIBA Jakub
  9. KŘENKOVÁ Silvie
  10. KUBJÁTOVÁ Tereza
  11. KYSUČANOVÁ Natalia
  12. MALÍKOVÁ Tereza
  13. NOVÁK Tomáš
  14. QUARDOVÁ Tereza
  15. SMELÍKOVÁ Soňa
  16. STANČÍK Jiří
  17. ŠARADYOVÁ Veronika
  18. ŠPANIHEL Martin
  19. VANDUCHOVÁ Karin
  20. VAŇKOVÁ Johana
  21. ZÁVADA Kamil
  22. ZÁVORKA Jan
  23. ŽABENSKÁ Daniela
  24. ŽABENSKÁ Kateřina

Třída U2C

Třídní učitel:
Ing. Ličková Eva
  1. ADAMEC Martin
  2. ANDRYSOVÁ Hana
  3. BERÁNEK Michael
  4. CÁB Richard
  5. ČAMPA Dominik
  6. DOKULIL Kryštof
  7. HORVÁTH Imrich
  8. HOŘELICA Jakub
  9. HRAZDILOVÁ Šárka
  10. INDRÁK Marek
  11. KAČMARIK Petr
  12. KŘENKOVÁ Natálie
  13. LOBODOVÁ Jana
  14. MIKUDA Ondřej
  15. NĚMEC Roman
  16. NOVOTNÝ Radim
  17. ONDRUCHOVÁ Renata
  18. ORSÁG Roman
  19. RAŠKA Pavel
  20. REBROŠ Radek
  21. RŮŽA Jan
  22. ŠTĚPÁNEK Lukáš
  23. ŠULÁK Mikuláš
  24. ŠURIN Tomáš
  25. TÜRSCHERL Ondřej

Třída ZI2A

Třídní učitel:
Mgr. Kadaňka Jiří
  1. CÁB Radim
  2. ČECH David
  3. ČELŮSTKA Tomáš
  4. GAZDA Lukáš
  5. JAŠKOVSKÝ Filip
  6. JULÍNEK Patrik
  7. JUŘICA Jakub
  8. KAŠPAR Michal
  9. KLINKOVSKÝ Albert
  10. KOTEK Miroslav Jan
  11. KŘUPALA Radim
  12. MACHYŇÁK Augustin
  13. MARTINEK Radek
  14. NEVLUD Martin
  15. PAGÁČ Daniel
  16. PAŠKO Adam
  17. RIEDEL Miloslav
  18. SEDLÁČEK Václav
  19. SLOVÁK Michal
  20. ŠIMEČEK Marian
  21. VAŠEK Filip
  22. VRÁBLÍK Jakub
  23. VYSTRČIL Roman

Třída ZI2B

Třídní učitel:
Ing. Josefíková Jana
  1. BORÁK Štěpán
  2. CZERWINSKI Martin
  3. CZYŽ Lukáš
  4. HOŘANSKÝ Josef
  5. HUDEK Jan
  6. CHLADNÝ Tomáš
  7. JAŠKA David
  8. JEDELSKÝ Pavel
  9. JIŘÍČEK Jakub
  10. KOPEČEK Tadeáš
  11. KOŠŤÁL Martin
  12. KRUMPOCH Michal
  13. KUDELA Ondřej
  14. LEV Daniel
  15. MAKOVIC Tomáš
  16. MAREČEK Jan
  17. ODLOŽILÍK Patrik
  18. ONUFRÁK Michal
  19. PALÁT Dušan
  20. SADIL Tomáš
  21. SKALÍK Ondřej
  22. ŠTRBÁŇ Martin
  23. VČELICA Matěj

3. ročník

Třída IT3

Třídní učitel:
Ing. Pilčík Jan
  1. BARAŇÁK David
  2. DALECKÝ Vojtěch
  3. DOKLÁDAL Martin
  4. JINDRA Lukáš
  5. JIŘÍČEK Michal
  6. KLEMENT Michal
  7. KOHOUT Petr
  8. KOZÁK Karel
  9. MIČULKOVÁ Tereza
  10. MIKALOVÁ Michaela
  11. MIKESKA Mikuláš
  12. PÁNEK Jakub
  13. PECHA Lukáš
  14. PETŘEK Miroslav
  15. PITRUN Ondřej
  16. POLÁCHOVÁ Lenka
  17. PROCHÁZKA Daniel
  18. SMILEK Martin
  19. SOCHATZI Samuel
  20. ŠENKEŘÍK Jakub
  21. TREFIL Jan
  22. VÁŇA Lukáš
  23. VILÁŠEK Lukáš
  24. ZÁBRANSKÝ Marek
  25. ZAPALAČ Tomáš
  26. ZATLOUKAL Milan

Třída ME3

Třídní učitel:
Mgr. Janatová Hana
  1. BAUER Vilém
  2. GOMOLA Erik
  3. HÁJEK Tomáš
  4. KOVÁŘ Jiří
  5. MAKYČA Tomáš
  6. MIČUNEK Václav
  7. NÁVRAT Radomír
  8. NEJEDLÝ Filip
  9. NOVOTNÝ Bohumil
  10. PETŘEK Jan
  11. PLESNÍK Martin
  12. SOLÁNSKÝ Aleš
  13. STŘÍLKA Jakub
  14. ŠKROBÁK Adam
  15. ŠKROBÁK Jaroslav
  16. TICHÝ Petr
  17. TRTÍK Marek
  18. VACHUN David
  19. VALA Pavel

Třída U3A

Třídní učitel:
Ing. Ručka Pavel
  1. ČADECKÝ Jiří
  2. DITTRYCH Martin
  3. GADAS Patrik
  4. GALUS Marián
  5. HOFER Matěj
  6. JAKUB David
  7. KAVSKÝ Jonáš
  8. KRČMÁŘ Jan
  9. KULIŠŤÁK Petr
  10. MACH Josef
  11. MACHAČ Dominik
  12. MALÉŘ Matěj
  13. MINARČÍK Rudolf
  14. ONDŘEJ Adam
  15. OSTŘANSKÝ Tomáš
  16. PALÁT Tomáš
  17. PAVELKA Radim
  18. RUCKÝ Jakub
  19. RÝDL Martin
  20. SMRČKA Petr
  21. STAVINOHA Alan
  22. STRAŇANEK Filip
  23. ŠVEC Radim
  24. TILLEMANN Dominik
  25. VAŠENKA David
  26. VAVROŠ Lukáš
  27. VAVRUŠA Marián

Třída U3B

Třídní učitel:
Mgr. Pernická Sabina
  1. ADAM Jakub
  2. BRŇOVJÁKOVÁ Lenka
  3. BRZOBOHATÁ Laura
  4. DIVÍNOVÁ Kristýna
  5. ERNEST Lukáš
  6. GRELLNETHOVÁ Zuzana
  7. HASMANDOVÁ Klára
  8. HERMANNOVÁ Aneta
  9. HOLEČKOVÁ Jana
  10. HYBNER Lukáš
  11. CHLÁPEK Jan
  12. JAŠÍČEK Lukáš
  13. JUŘÍČKOVÁ Ivana
  14. KOŘÍSTKA Jiří
  15. KUBJÁT Jakub
  16. LICHNOVSKÁ Kateřina
  17. MALINA Ondřej
  18. MARKOVÁ Kateřina
  19. MUDROŇOVÁ Patricie
  20. NĚMEC Tomáš
  21. PROROK David
  22. SKOKÁNEK Jiří
  23. SOLANSKÁ Tereza
  24. ŠMAHLÍKOVÁ Nela
  25. ŠMAJSTRLOVÁ Linda
  26. VÁGNEROVÁ Aneta
  27. VOLEK David
  28. ZETKOVÁ Kristýna

Třída ZI3A

Třídní učitel:
Mgr. Vašáková Milada
  1. BARTOŠÍK Jan
  2. BŘEČKA Patrik
  3. ČERNOCH Marek
  4. ĎURČANSKÝ Patrik
  5. DVOŘÁK Jan
  6. FOLTIN Martin
  7. GROSSMAN Pavel
  8. KOCOUREK Ondřej
  9. KOSNAR David
  10. KRAMOLIŠ Filip
  11. LIBOSVÁR Ondřej
  12. MACH Lukáš
  13. MACHÁLEK Vít
  14. MARTINKA Michal
  15. MATOŠKA Martin
  16. MIKULENKA David
  17. NEDOMANSKÝ Matěj
  18. RZAŽEWSKI Alexej
  19. ŘEPKA Radek
  20. ŠVACH Matěj
  21. TOMČÍK Radek
  22. TOMEČEK Petr
  23. VAŠUT Jan
  24. ZGABAJ Adam

Třída ZI3B

Třídní učitel:
Mgr. Foukalová Alena
  1. BIRGUS Vojtěch
  2. BURIAN Tom
  3. HAČKOVÁ Markéta
  4. HOLEŇOVÁ Veronika
  5. HRONSKÝ Vojtěch
  6. KANTOR Marek
  7. KNÁPEK Vivien
  8. KOREČKO David
  9. LEFAN David
  10. MACH Jiří
  11. MALCHER Tomáš
  12. MARKOVÁ Veronika
  13. PEREDARJUK Daniel
  14. PETRÁŠ Adam
  15. POLA David Nicolas
  16. PUTALA Marek
  17. ŠINDELKA Martin
  18. ŠUPOLA Robert
  19. ŠURIN Jan
  20. TÁBORSKÝ Jiří
  21. TICHAVSKÝ Jan
  22. TOMŠÍK Tomáš
  23. VACULČÍK Jan
  24. VLK Tomáš

4. ročník

Třída ME4

Třídní učitel:
Bc. Verner Jan
  1. BAMBUCH Denis
  2. BEDNÁRIK Tomáš
  3. BĚLUNEK Marek
  4. BLINKA Marek
  5. CVEČKA Patrik
  6. DAVID Michal
  7. DROZD Dominik
  8. FABIÁNEK Pavel
  9. FORMÁNEK Lukáš
  10. FRANTIŠÁK Lukáš
  11. FURMÁNEK Adam
  12. HOLČÁK Patrik
  13. CHROMELA Tomáš
  14. JANÁČ Dominik
  15. JASNÝ Antonín
  16. KRUPA Jakub
  17. KŘENEK Jakub
  18. KULIŠŤÁK Michal
  19. MACHÁČ Stanislav
  20. MENŠÍK Norbert
  21. MĚRKA Dalibor
  22. MINÁRIK Lukáš
  23. ORSÁG Petr
  24. PADALÍK Jakub
  25. ŘÁDEK Michael
  26. ŠKROBÁNEK Jan
  27. TOMEK Adam
  28. VANČURA Jiří

Třída PS4

Třídní učitel:
Ing. Vaculínová Jana
  1. DOSTÁL Michal
  2. DOSTÁLOVÁ Klára
  3. FARMAČKA Jaroslav
  4. FIALA Šimon
  5. HRŇA Aleš
  6. KADLČEK Filip
  7. LUKÁŠ Daniel
  8. MICHALISKO Tomáš
  9. MRHÁLEK Jiří
  10. SLÁMA Petr
  11. TYML Jan
  12. VIDECKÝ Tomáš
  13. VIDOMUS Pavel
  14. WROBEL Marek

Třída ZI4A

Třídní učitel:
Ing. Stavinoha Petr
  1. DĚCKÝ Marek
  2. ERNEST Daniel
  3. FIŠER Kryštof
  4. HNILO Lukáš
  5. HORÁK David
  6. JAREMEJKO Vojtěch
  7. KOPECKÝ Adam
  8. KŘENEK Lukáš
  9. MOČARNÍK Martin
  10. NOVÁK Martin
  11. NOVOTNÝ František
  12. NYTRA Jakub
  13. PAVLÍK Jiří
  14. POHOŘELSKÝ Ondřej
  15. SKOPAL Daniel
  16. SOVA Erik
  17. ŠVEC Radek
  18. VAŠIČKA Vilém
  19. ZÁMEČNÍK Vojtěch
  20. ŽILINSKÝ Lukáš

Třída ZI4B

Třídní učitel:
Mgr. Tichavský Evžen
  1. BLABLA Tomáš
  2. CAHEL Josef
  3. CIFR Jan
  4. DĚCKÁ Veronika
  5. DRÁPELA Vojtěch
  6. HODAŇOVÁ Lucie
  7. HOLINKA Václav
  8. HOZA Dominik
  9. HUDEK Jiří
  10. JAHODA David
  11. JANÍČEK Martin
  12. KOŘENEK Jiří
  13. KOVAŘÍK David
  14. LUKÁČ Ondřej
  15. MAJKUS Ladislav
  16. MENŠÍK Jakub
  17. MOURAL Denis
  18. POPOV Tadeáš
  19. RAJNOHA David
  20. ROČÁK Radim
  21. ROSA Filip
  22. SRNÍČEK Michal
  23. ZBRÁNEK Daniel