Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

41. ROČNÍK SOČ 2019 – KRAJSKÉ KOLO

41. ROČNÍK SOČ 2019 – KRAJSKÉ KOLO

Středoškoláci ze zlínského kraje se sešli dne 23. dubna 2019 na Gymnáziu J. A. Komenského a Jazykové škole s právem státní jazykové zkoušky v Uherském Brodě, aby obhájili před odbornými porotami svých 68 prací.

Přehled výsledků soutěžících naší školy:

 

SOUTĚŽNÍ OBOR - 9. STROJÍRENSTVÍ, HUTNICTVÍ, DOPRAVA A PRŮMYSLOVÝ DESIGN

Náš student Jiří Mach s prací „3D model PC case“ se umístil na třetím místě bez  postupu do dalšího kola soutěže.

 

SOUTĚŽNÍ OBOR - 10. ELEKTROTECHNIKA, ELEKTRONIKA A TELEKOMUNIKACE

Naši studenti Tomáš Makyča, Jakub Střílka a Petr Tichý prezentovali své úspěšné práce z okresního kola. Odborné porotě se líbila práce „NF zesilovač a reprobedny“ (autor Tomáš Makyča), která se umístila na 2. místě s nadějí na postup do dalšího kola přes licitaci. Petr Tichý se umístil na třetím místě a Jakub Střílka byl pátý – oba bez postupu do celostátního kola SOČ.

 

SOUTĚŽNÍ OBOR - 18. INFORMATIKA

Tři přihlášené práce našich studentů - Vít Staniček „Etherial - webový framework“ se umístil na 4. místě  a Kryštof Sádlík „Router na Raspberry Pi“ v silné konkurenci na 7. místě. Pavel Grossman „Mobilní aplikace – počasí“ se pro nemoc soutěže neúčastnil.

 

Děkujeme všem soutěžícím za velmi dobrou reprezentaci naší školy. A jen doplňujeme informaci, že celostátní přehlídka SOČ proběhne 14. - 16. června 2019 na Mendelově gymnáziu v Opavě.

Zapsal: Mgr. Petr Fuchs

 

 

Další podrobnosti ke krajskému kolu. 

 

26. 04. 2019 10:16:00 | Petr Fuchs