Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

41. ROČNÍK SOČ - ŠKOLNÍ KOLO

41. ROČNÍK SOČ - ŠKOLNÍ KOLO

V úterý dne 19. 3. 2019 se v kinosále školy uskutečnilo školní kolo soutěže Studentské odborné činnosti - SOČ 2019. Soutěžící hodnotila odborná komise ve složení: Ing. Federmann - garant SOČ a předseda poroty, členové poroty - Ing. Hapl, Ing. Žabčík, Ing. Bukovjan, Mgr. Knápek, Ing. Stavinoha - odborní učitelé školy.

Soutěžící ze třetích a čtvrtých ročníků maturitních oborů soutěžili v těchto kategoriích:

  • V oboru č.9 - STROJÍRENSTVÍ A PRŮMYSLOVÝ DESIGN soutěžil se svou prací student Jiří Mach ze třídy ZI4B a všem v sále předvedl svůj „3D model PC case“. Za velmi dobrou práci získal zvláštní cenu poroty a postup do okresního kola.
  • V oboru č.10 - ELEKTROTECHNIKA, ELEKTRONIKA A TELEKOMUNIKACE se po dlouhém rozhodování porotců stal vítězem student Jakub Střílka ze třídy ME4 s prací "Elektronkový superhet". Druhé místo přisoudila odborná komise Tomáši Makyčovi ze třídy ME4 za práci "NF zesilovač, reprobedny" a na třetím místě se umístil student Petr Tichý ze třídy ME4 s prací "Party reproduktor".
  • V oboru č.12 - TVORBA UČEBNÍCH POMŮCEK, DIDAKTICKÁ TECHNOLOGIE soutěžila studentka ZI4B Veronika Holeňová s prací "Kuchařka". Za velmi dobrou práci získala zvláštní cenu poroty a postup do okresního kola.
  • Poslední soutěžní obor č. 18 - INFORMATIKA - zvítězil a na prvním postupovém místě se umístil Vít Staniček ze třídy IT3 s prací "Etherial - webový framework", druhý se umístil Kryštof Sádlík ze třídy IT3 s prací "Router na RPi s vlastní konzolí" a třetí byl Pavel Grossman ze třídy ZI4A s prací "Mobilní aplikace počasí".

Postupují všichni studenti s umístěním do třetího místa v pořadí v jednotlivých kategoriích. Všichni ocenění obdrželi velmi hodnotné ceny. Za první místo v kategorii č. 10 a č. 18 byl mobilní telefon, za druhé a třetí místo dostali soutěžící od sponzorů soutěže SSD disk a další zajímavé ceny.

10. 04. 2019 10:24:00 | Jan Koleček