Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Adaptační kurz třídy IT1B

Adaptační kurz třídy IT1B

Jen pár dní po začátku školního roku, již ve čtvrtek 14. 9. 2023, vyrazila třída IT1B na svou první větší třídní akci.

Ačkoliv nám počasí deštěm a mlhou příliš nepřálo, této nepřízně jsme se nezalekli a vyrazili jsme autobusem na Hlaváčky a odtud pěšky směrem na Hážovské Díly. Přestože jindy nádherné výhledy zakrývala mlha a mrholilo, vydali jsme se na cestu, sledujíce červenou turistickou značku. Během cesty se počasí trochu umoudřilo, a tak nic nebránilo tomu, abychom si přímo na Dílech vyzkoušeli aktivity, které pro nás připravila paní psycholožka, Andrea Bernátková. Ta nás seznámila rovněž s činností školského poradenského pracoviště.

Ačkoliv restaurace na Dílech zůstala zavřená, neodradilo nás to od dalších aktivit a v dobré náladě jsme se proto zábavnou formou seznámili se svými novými spolužáky a poznali také jejich zájmy a záliby.

Po cestě zpět do Rožnova jsme si povídali, a tak nám cesta rychle utekla. Až do oběda jsme pak pokračovali ve společných aktivitách ve společenské místnosti internátu.

Přestože nám místo očekávaného slunce spíše pršelo štěstí, celý den jsme si nakonec užili, neboť byl skvělou příležitostí se vzájemně poznat a také si napsat osobní přání a cíle do čtvrtého ročníku. Teď nám již nic nebrání tomu, vrhnout se do studia, a pokračovat v dalším poznávání nejen spolužáků, ale i školního prostředí, které bude na další čtyři roky naším druhým tak trochu domovem.

Mgr.Alena Foukalová - třídní učitelka IT1B

 

18. 09. 2023 11:34:00 | Petr Fuchs