Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Byli jsme v kině!

Byli jsme v kině!

Dne 17. 12. 2019 jsme i s ostatními žáky naší školy navštívili rožnovské kino Panorama, abychom zhlédli nový film Le Mans 66.

Film to byl vskutku napínavý – závodní auta, rivalita mezi společnostmi i jednotlivci. Mé spoluobecenstvo mne také mile překvapilo – nikdo po většinu promítání nevydal ani hlásku.

Film uchvacoval precizní prací s kamerou, každý záběr vypadal jako profesionální umělecké foto. Pohyby kamery při záběrech z pohledu auta na závodní trati určitě napomohly vtáhnout diváka do děje. Jedinou mou výtkou je snad scéna, kde hlavní hrdina umírá, protože byla dle mého názoru nevýrazná a bylo jí věnováno málo prostoru. Nepozorný divák by ji snadno přehlédl.

Abych to uzavřela – tato školní akce byla velmi vydařená jak po stránce programové, tak i z hlediska celého jejího průběhu.   (Marie)

 

Film se mně osobně velice líbil, doporučuji všem, aby se na něj podívali. (Daniel)

 

Filmu bych udělil 11 z 10 bodů J (Sebastian)

 

Včerejší den v kině byl opravdu super! Film se mi velmi líbil, hodnotím jej velice kladně. (Ondřej)

 

Le Mans 66 je film popisující vzrůst automobilky Ford Motors. Film trvá 152 minut a milovníci závodních aut si jej zcela jistě užijí. Při sledování filmu pocítíte napětí, akčnost a úžas. Velice hezky zpracovaný film s poutavým příběhem, popisující život závodníka Kena Milese. Fascinující zvuk motoru automobilu Ford GT40 vám vyrazí dech a jeho rychlá jízda vás zarazí do sedaček.

Film se mi líbil, užili jsme si ho a děkujeme škole za možnost jej zhlédnout.     (Lukáš)

 

Mgr. Kristýna Pospíšilová

 

05. 01. 2020 20:28:00 | Jana Vaculínová