TL1 finišuje školní rok!
Deset měsíců uplynulo jako voda. Sotva jsme se poznali na adapatačním kurzu, vyrážíme na závěrečný výlet. A relax potřebujeme všichni jako sůl.
přečíst aktualituNacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.
Vánoce se nezadržitelně blíží. Tak jako většina domácností se chystá na Advent, tak i náš domov mládeže se na vánoční čas postupně připravuje.
První adventní týden jsme začali zdobením stromečku u hlavní vychovatelny na 6. patře. Dále jsme uspořádali Mikulášskou nadílku. Chlapci z 5. výchovné skupiny se tohoto úkolu zhostili bez jediné chybičky. Dorazil Mikuláš s celou svou družinou. Milý andělíček rozdával všem sladkou odměnu, dva čerti se snažili některé „zlobivce“ strčit do pytle. Malou pozorností byly obdarovány i paní vychovatelky.
Vše se neslo v duchu legrace a nadsázky, se snahou navodit příjemnou a kamarádskou atmosféru.
Tímto bych chtěla chlapcům z 1. ročníku poděkovat za skvělou akci.
Svatava Koláčková