Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Elektro dílna v budově praktického vyučování dostala nový kabát

Elektro dílna v budově praktického vyučování dostala nový kabát

Elektrotechnická firma Schrack Technik Praha finančně podpořila v rámci projektu „Schrack for students v ČR“ Střední školu informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm.

Díky její finanční pomoci a díky pracovnímu úsilí učitelů odborného výcviku byla zrekonstruována elektro dílna pro žáky oboru elektrikář silnoproud. Rekonstrukce trvala bezmála rok.

Slavnostní otevření se konalo v úterý 3. 9. 2019 za přítomnosti ředitele školy Mgr. Miroslava Trefila a ředitele společnosti Schrack Technik Ing. Marka Zaciose. Dále se tohoto slavnostního otevření zúčastnil marketingový ředitel firmy Schrack z Vídně p. Andreas Scharf a zástupci firem RETIGO, Continental, Brose, Siemens a Elektro Pavlica.  Slavnostní otevření učebny si nenechali ujít ani učitelé odborného výcviku se studenty.  Po krátkých proslovech, které pronesli zástupci vedení školy a firmy, došlo k přestřižení pásky a oficiálnímu uvedení elektro dílny do provozu. Tato učebna bude sloužit nejen našim žákům, ale i studentům z řad dospělých, kteří se zde vzdělávají v rámci rekvalifikačního studia.  

Mgr. Karel Sekyra

Videoreportáž z otervření: zde.
 

 

22. 09. 2019 14:01:00 | Jan Koleček