Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volby



Vyhledávání

Vypnout grafiku

Heart2Beat v kadeřnictví

Heart2Beat v kadeřnictví

Dne 31. 5. 2024 se k nám do kadeřnictví do SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm přišly učesat holky z taneční skupiny Heart2Beat, které čekalo představení v Janíkově stodole.

V ten den tam holky představily svou taneční sestavu pro ostatní místní školy a veřejnost a odpolední představení bylo určeno jejich rodičům, ostatním příbuzným a kamarádům.

Každá z holek si připravila fotku účesu, jak by chtěla učesat a cítit se ještě více sebevědoměji. Kadeřnice 1. ročníku byly na tento úkol připravené a nic je nepřekvapilo. Během pár minut se rýsovaly krásné účesy s copánky, někomu více vyhovovalo ještě vlasy natočit na kulmu nebo je vyžehlit a tím účes ještě více zvýraznit. Toto byla první taneční skupina holek od 12 do 14 let, která přišla v 7,00 hodin. Holky odcházely spokojené a s úsměvem na tváři.

Druhá skupina dívek přicházela po 10,00. hodině. Byly vysmáté a s dobrou náladou, protože už měly jedno vystoupení za sebou a podle jejich slov, velmi povedené. Nabíraly u nás síly na další odpolední vystoupení. Opět jsme česaly všelijaké copánky, natáčely vlasy kulmou a dělaly žehličkou vlny.

Popřály jsme holkám, ať se jim další vystoupení vydaří a užijí si krásné odpoledne. Příště je opět budeme čekat s otevřenou náručí a těšit se na další spolupráci.  

Za kadeřnice 1. ročníku UOV Markéta Čajánková

 

04. 06. 2024 12:50:00 | Václav Knápek