Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volby



Vyhledávání

Vypnout grafiku

Jakub Jurčík ze třídy IT4B vítězem celostátního kola SOČ v Plzni

Jakub Jurčík ze třídy IT4B vítězem celostátního kola SOČ v Plzni

Je to neuvěřitelné, ale náš student a dnes již absolvent školy Jakub Jurčík ze třídy IT4B se stal vítězem celostátního kola soutěže odborných znalostí a dovedností s názvem Středoškolská odborná činnost (SOČ). Letošní již 45. ročník soutěže byl pro nás mimořádně úspěšný.

Jakub Jurčík soutěžil v oboru č.10 Elektrotechnika, elektronika a telekomunikace s prací 8bit počítač na nepájivém poli.

Porotu okouzlil svými dokonalými znalostmi v oblasti elektroniky a výpočetní techniky i svou připravenou prezentací nevšední soutěžní práce. Před zahájením soutěžního vystoupení na SOČ do publika přilákal nejednoho zvědavého účastníka soutěže SOČ dokonce i z jiných soutěžních oborů včetně přítomné akademické veřejnosti. 

O mimořádném výkonu svědčí kromě suverenního prvního místa i výčet cen, které obdržel od organizátorů soutěže a sponzorů.

Asi nejzajímavější ocenění je:

  • Zvláštní cena - širší nominace na účast v zahraniční soutěži.
  • Cena MŠMT. 
  • Cena České nukleární společnosti.
  • Cena hejtmana Plzeňského kraje pana Rudolfa Špotáka.

 

Za vzornou reprezentaci školy děkujeme a k vítězství v této prestižní soutěži gratulujeme a doufáme, že bude Jakub šířit dobré jméno školy i na zahraniční soutěži (místo a čas bude později organizátory upřesněno), kam se svým výkonem nominoval.

 

V příloze přinášíme i podrobné výsledky soutěže a odkaz na prezentaci Jakuba Jurčíka ze školního kola SOČ. A také diplom vítěze SOČ.   

 

Přiložené soubory

04. 09. 2023 13:40:00 | Petr Fuchs