TL1 finišuje školní rok!
Deset měsíců uplynulo jako voda. Sotva jsme se poznali na adapatačním kurzu, vyrážíme na závěrečný výlet. A relax potřebujeme všichni jako sůl.
přečíst aktualituV pátek 16.března proběhla populární matematická soutěž KLOKAN 2018, které se zúčastnilo 47 žáků naší školy.
Nejlépe si vedl Jáchym Němeček ze třídy IT1C, který na úrovni školy s přehledem zvítězil v kategorii JUNIOR (1.a 2. 2 ročník SŠ ). Na úrovni okresu skončil celkově TŘETÍ z 245 účastníků a na úrovni zlínského kraje se umístil na 15. místě z celkového počtu 1569 účastníků.
Na organizaci okresního kola soutěže získala škola finanční prostředky z rozvojového programu MŠMT „Podpora soutěží a přehlídek v zájmovém vzdělávání pro rok 2018“.