Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Marketing v praxi

Třídy ZI3.A, ZI3.B, IT3 a PO1 se zúčastnily přednášky o marketingu

Akce proběhla 6. 4. 2018 a přednášejícím byl absolvent naší školy Matěj Šturala, který se na naši školu se svým přednáškami pravidelně vrací. Cílem jeho návštěvy bylo přiblížit našim žákům funkci marketingu na příkladu firem, ve kterých pracoval a pracuje. Žákům zprostředkoval nejen informace o funkci marketingu, ale také ukázal možnost chopit se příležitosti a získat zajímavé pracovní místo, cenné zkušenosti a v neposlední řadě zažít spoustu dobrodružství. Přednáška byla organizována v rámci výuky ekonomiky, ale byla přínosem i pro naše grafiky neboť se seznámili s tvorbou loga a pravidly pro jeho umístění na plakáty, billboardy a sportovní oblečení.

Ing. Jana Josefíková

20. 04. 2018 10:21:00 | Jana Josefíková