Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Maturitní ples  SŠIEŘ 2018

Maturitní ples SŠIEŘ 2018

Dne 16. 3. 2018 se konal již tradiční maturitní ples SŠIEŘ; tentokrát – díky vstřícnosti vedení hotelu Eroplán – v jeho slavnostních prostorách. Ples měl – jako každoročně – vysokou účast, a to převážně z řad rodinných příslušníků našich budoucích absolventů. Program akce byl vskutku atraktivní, k dobré náladě přispělo jak strhující vystoupení profesionálních tanečníků skupiny Heart2Beat, tak i perfektní výkon kapely Manet Rock Pazůři. Příznivci folkloru pak jistě ocenili energickou cimbálovou muziku Radhošť.

V momentě, kdy nastoupili maturanti do hlavního sálu, aby zazpívali studentskou hymnu Gaudeamus igitur, všichni s respektem utichli. Následovalo představování jednotlivých studentů daných tříd – ZI4.A, ZI4.B, PS.4, ME.4 a PO.2. Některé třídy zvolily mluvené slovo, jiné formu originální prezentace či vtipně pojatého videa. Všichni v sále se bavili:)

Všech pět tříd bylo následně slavnostně „ošerpováno“ svými třídními učiteli. Byla to velmi dojemná chvíle! Po této nejdůležitější části programu byl zahájen prodej losů do tomboly, která byla letos opravdu velkorysá.

Náš „maturitní večer“ se vydařil! K jeho dobré náladě přispěli snad všichni zúčastnění. Rádi na něj budou vzpomínat jak budoucí absolventi, tak jejich rodiče a přátelé! Poděkování za zdárný průběh celé akce patří organizátorům, zejména pak ing. Janě Vaculínové a ing. Petru Stavinohovi.

Fotografie pana Kolečka, které můžete zhlédnout ve fotogalerii, dokumentují jedinečnost tohoto večera.      

 

20. 03. 2018 20:31:00 | Pavlína Chovancová