Memorandum

Ve středu 25. února došlo k významnému posunu v oblasti mezinárodní spolupráce. Bylo podepsáno Memorandum o spolupráci mezi naší Střední školou informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm v zastoupení paní ředitelky Ing. Milady Chamillové a SOŠ strojnická Považská Bystrica, kterou podepsal  ředitel Ing. Peter Tamáši.

 Memorandum

 Je to krok do budoucnosti, který znamená vzájemnou spolupráci v oblasti duálního systému vzdělávání, tvorbu a realizaci strategického plánu, celoživotní vzdělávání, pořádání soutěží, možnosti výměny pedagogů a jejich zkušeností a další spolupráce vyplývající z požadavků a možností obou stran.

Co je u nás nového?

Aktuality a zajímavosti z naší školy

Zobrazit archiv aktualit
Foto k aktualitě TL1 finišuje školní rok!

TL1 finišuje školní rok!

24. 06. 2026

Deset měsíců uplynulo jako voda. Sotva jsme se poznali na adapatačním kurzu, vyrážíme na závěrečný výlet. A relax potřebujeme všichni jako sůl.

přečíst aktualitu
Foto k aktualitě Rozloučení se školním rokem s DOFE

Rozloučení se školním rokem s DOFE

23. 06. 2026

V závěru školního roku si žáci zapojení do programu DOFE připravili pro své spolužáky malé občerstvení spojené s rozloučením se školním rokem.

přečíst aktualitu
Foto k aktualitě Zveřejnění výsledků druhého kola přijímacího řízení

Zveřejnění výsledků druhého kola přijímacího řízení

23. 06. 2026

Zveřejňujeme výsledky druhého kola přijímacího řízení.

přečíst aktualitu

Podporují nás

Partneři a sponzoři

Další sponzoři školy