Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Mezinárodní cena vévody z Edinburghu - DofE

Mezinárodní cena vévody z Edinburghu - DofE

Studenti se díky mezinárodnímu projektu DofE učí být vytrvalí a umět pomáhat.

Skupina našich studentů se řadí mezi dalších asi 8 milionů mladých lidí na světě, kteří se účastní programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu. Jeho cílem je vést mládež k samostatnosti a starosti o své okolí. Projekt ceny vévody z Edinburghu, zkráceně DofE existuje už téměř 70 let.
Do projektu Dofe se naše škola zapojila loni na podzim. DofE je mezinárodní program, kde se mladí lidé baví, navazují přátelství, zvyšují a budují si sebevědomí.  Získávají základní dovednosti, důležité pro práci i život, jako je odolnost, řešení problémů, týmová práce, komunikace a nasazení.  Získané znalosti a zkušenosti jim mohou usnadnit vstup na pracovní trh či univerzitu.  Na závěr každé úrovně žáky čeká velký týmový úkol v podobě expedice.
Do programu DofE je v současné době zapojeno 20 žáků naší školy.

Milada Vašáková - DofE koordinátor

09. 03. 2024 23:44:00 | Václav Knápek