Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Návštěva žáků prvního ročníku oboru elektrikář ve firmě ZPT Vigantice

Návštěva žáků prvního ročníku oboru elektrikář ve firmě ZPT Vigantice

Žáci prvního ročníku oboru elektrikář navštívili firmu ZPT Vigantice. Tato akce měla za cíl přiblížit studentům reálné pracovní prostředí a procesy v elektrotechnickém průmyslu.

ZPT Vigantice se zabývá výrobou komunikačních a signalizačních systému od r. 1993. Patří mezi významné firmy v oboru a jejich zákazníky je řada nemocnic a sociálních zařízení nejen v České republice ale i v zahraničí.

Měli jsme možnost vidět, jak se rodí nové produkty, prohlédli jsme si různá pracoviště, kde probíhá montáž a testování elektrotechnických součástek. Byli jsme svědky automatizovaných procesů a moderního vybavení, které zajišťuje vysokou kvalitu produkce. Dozvěděli jsme se o důležitosti kontroly kvality v každém kroku výroby. Představitelé firmy nám ukázali, jaké testovací metody a přístroje používají k zajištění toho, že všechny výrobky splňují přísné normy a specifikace.

Na závěr jsme měli možnost klást otázky týkající se jak technických aspektů výroby, tak i pracovních příležitostí a kariérního růstu ve firmě ZPT Vigantice.

Děkujeme za příležitost prohlédnout si zblízka jednu z nejlépe fungujících firem v regionu.

30. 05. 2024 09:04:00 | Karla Macurová