Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Prezentiáda 2018  - školní kolo

Prezentiáda 2018 - školní kolo

Dne 15. 3. 2018 se na naší škole konal druhý ročník soutěže v tvorbě studentských prezentací.

Zapojili jsme se tak do celorepublikové soutěže v prezentačních dovednostech, kde si studenti základních i středních škol vyzkouší vytvořit profesionální materiál, který dodržuje konkrétní požadavky – a to jak obsahové, tak i formální – a rovněž přispívá k zdravé soutěživosti, týmové spolupráci a kreativitě.

Soutěže se zúčastnilo sedmnáct soutěžních týmů ze tříd IT2 a ZI2.B, které zpracovávaly témata pro letošní ročník: Co nám doma neřekli nebo Droga dnešní doby. Všechny týmy si vybraly téma Droga dnešní doby.

Odborná porota, ve složení Ing. Jana Josefíková, Ing. Alena Šindelková a Ing. Jana Pečenková Hrubcová ocenila práci všech zapojených týmů. Dle předem stanovených konkrétních pravidel hodnocení, které byly zaměřeny na originalitu grafického zpracování, obsahovou správnost, formální úplnost, komunikační dovednost a schopnost sebeprezentace, porota rozhodla následovně – na třetím místě se umístil tým ze třídy IT 2 ve složení Vojtěch Pelc, Daniel Matula, Adam Vrána, na druhém místě skončil rovněž tým ze třídy IT2 – Filip Valenta, Vojtěch Orava, Štěpán Ordelt a vítězem celé soutěže se stal tým ze třídy ZI2.B ve složení Tomáš Makovic, Jan Mareček a Michal Onufrák. První dvě úspěšné prezentace byly nominovány do regionálního kola.

Speciální ocenění poroty získal Radomír Chrástecký ze třídy IT2 za spontánnost a originalitu projevu.     

  
Ing. Jana Josefíková, Ing. Alena Šindelková, Ing. Jana Pečenková Hrubcová

20. 03. 2018 13:21:00 | Jana Josefíková