Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Prezentiáda - školní kolo dne 30. 3. 2017

Prezentiáda - školní kolo dne 30. 3. 2017

Prezentiáda je soutěž v prezentačních dovednostech pro dvou až tříčlenné týmy, určená středoškolákům a starším žákům základních škol z České republiky a Slovenska. Již osmým rokem v mladých lidech podporuje soutěživost, kreativitu a pomáhá jim zdokonalit jejich komunikační schopnosti.

Prezentiáda je jedním z projektů spolku Student Cyber Games, který se už od roku 2003 snaží spojit školu se zábavou za pomoci studentských soutěží. Mottem spolku je proto „Hra školou“. Za tu řádku let se tato věta však stala i mottem všech jeho členů a dalších organizátorů soutěží.

Stačí sestavit tým, přihlásit se a společně vytvořit prezentaci na jedno ze zadaných témat. Ti nejlepší postoupí z nominačního kola do krajského, kde svůj projekt doprovodí slovním komentářem. Nejlepší z nejlepších, kteří prokáží své schopnosti a překonají nominační i krajská kola, se utkají na dvoudenním finále v Brně.

Témata tohoto ročníku pro střední školy:

  • Láska, sex a něžnosti.
  • Nejpřínosnější vynález.

 

Školní kolo proběhne ve čtvrtek dne 30. 3. 2017 od 10.00 hodin v kinosále za účasti odborné poroty a tříd IT2, ZI3A a ZI1B jako náročného hodnotícího publika. 

Odborná porota: Mgr. Pavlína Chovancová, Ing. Alena Šindelková, Ing. Jana Josefíková

Soutěžící: celkem se přihlásilo jedenáct soutěžních dvojic nebo trojic se svými prezentacemi

29. 03. 2017 10:13:00 | Petr Fuchs