Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Přihlašování k mimořádnému opravnému maturitnímu termínu MZ JARO 2021M

Přihlašování k mimořádnému opravnému maturitnímu termínu MZ JARO 2021M

Žáci, kteří neuspěli u didaktických testů v řádném jarním termínu jsou automaticky přihlášeni k mimořádnému termínu maturitních zkoušek MZ JARO 2021M (mimořádný), který se bude konat v SPŠS Valašské Meziříčí.

Mimořádný termín společné části


Na základě rozhodnutí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy je v rámci jarního zkušebního období stanoven mimořádný termín konání didaktických testů společné části, a to na dny od středy 7.července 2021 do pátku 9.července 2021. Zkoušky pro naše žáky školy se uskuteční na Střední průmyslová škola stavební ve Valašském Meziříčí, Máchova 628/10. Výsledky žáků budou zpřístupněny maturujícím žákům (přes portál VPŽ) a řediteli školy 19. července 2021.

Mimořádný termín bude určen pro všechny maturanty, kteří v řádném termínu u didaktických testů neuspěli (u povinných zkoušek) nebo se z konání didaktických testů v řádném termínu omluvili řediteli školy do 3 pracovních dnů od data konání dané zkoušky (platí pro povinné i nepovinné zkoušky). Maturanti budou k mimořádnému termínu přihlášeni automaticky. Pokud se ke konání opravné nebo náhradní zkoušky v mimořádném termínu nedostaví, budou automaticky omluveni.

Více informací najdete na https://maturita.cermat.cz/menu/maturitni-zkouska/maturitni-kalendar 

V příloze je dostupné podrobné schéma zkoušek, tzv. "Jednotné zkušební schéma". Informace o mimořádném termínu najdete v závěru dokumentu.

Přiložené soubory

08. 06. 2021 14:05:00 | Petr Fuchs