Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

SETKÁNÍ ŘEDITELŮ A VÝCHOVNÝCH/KARIÉROVÝCH PORADCŮ ZŠ VE SPOLEČNOSTI HIRSCHMANN AUTOMOTIVE VSETÍN

SETKÁNÍ ŘEDITELŮ A VÝCHOVNÝCH/KARIÉROVÝCH PORADCŮ ZŠ VE SPOLEČNOSTI HIRSCHMANN AUTOMOTIVE VSETÍN

Téma: Přijetí/nepřijetí žáka na SŠ, strojírenské obory a budoucnost na trhu práce

12. března 2024 proběhlo výjimečné setkání ředitelů a kariérových/výchovných poradců, které společně s firmou Hirschmann Automotive Vsetín pořádala naše škola. Setkání se tentokrát uskutečnilo v sídle vsetínské společnosti. Bylo pokračováním konference z 19. prosince 2023, na níž jsme řešili bezesporu aktuální téma: přijímací řízení, která jsou v tomto školním roce velmi náročná nejen pro nás jako školy, ale i pro rodiče. V rámci bohatého programu se dané téma nadále rozvíjelo, tentokrát se primárně řešilo přijetí či nepřijetí žáka na SŠ a jak si s ním poradit. Tématem provedla všechny zúčastněné paní ředitelka SŠIEŘ Milada Chamillová.

Pozvánku přijala i radní Zlínského kraje paní Zuzana Fišerová, která vystoupila s problematikou odborných škol a profesní přípravy. 

Celé setkání umožnilo sdílet nové poznatky ohledně přijímacích řízení, uplatnění žáků na trhu práce či posílení odborných škol.

Poslední bod setkání představovala prohlídka prostor samotné firmy, kde jsme mohli vidět velmi moderní technologie, jimiž je firma prodchnutá ve všech oblastech, ve kterých podniká. Příslovečnou třešničkou na dortu byl společný oběd v jídelně, kde všichni účastníci ocenili kulinářské speciality připravené týmem kuchařů.  

Celé setkání se konalo pod garancí Barbory Cedidlové - vedoucí personálního oddělení a programem a firmou provázel ředitel společnosti pan Robert Zámorský, čehož si všichni přítomní velmi cenili.

Děkujeme a těšíme se na další setkání a společnou výměnu zkušeností i hodnot! 

https://www.facebook.com/HirschmannAutomotiveCzechRepublic/

 

Andrea Bernátková a Anna Veselá

20. 03. 2024 13:11:00 | Jana Vaculínová