TL1 finišuje školní rok!
Deset měsíců uplynulo jako voda. Sotva jsme se poznali na adapatačním kurzu, vyrážíme na závěrečný výlet. A relax potřebujeme všichni jako sůl.
přečíst aktualituMy jsme zase přes TU vodu a přes TY „ultratraily“.
A tak jsme 29. 6. rádi vstali od „kompů“ a vyrazili „stínovou“ turistickou vycházkou do okolí Rožnova. Cíl byl na koupališti (což bylo při těchto tropech nejenom rozumné, ale také velmi osvěžující). „Cílovka“ pak byla na náměstí a byla sladkou tečkou za tímto nelehkým školním rokem. Bylo nám spolu FAJN… Těšíme se ale na ten další rok! Doufáme, že bude v týmu a bez Teamsů a že se setkáme už jen v době „anticovidové“.
Přejeme všem hezké prázdniny
Team IT1.C