Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

SŠIEŘ Rožnov p. R. je FAKULTNÍ školou FAI UTB Zlín

SŠIEŘ Rožnov p. R. je FAKULTNÍ školou FAI UTB Zlín

Ve středu 20. 4. 2022 proběhlo na FAI slavnostní shromáždění konané při příležitosti oslav 15. výročí založení fakulty a inaugurace nového děkana doc. Vojtěška. Naší škole byl při této příležitosti propůjčen titul FAKULTNÍ ŠKOLY.

Ve středu 20. 4. 2022 proběhlo na FAI slavnostní shromáždění konané při příležitosti oslav 15. výročí založení fakulty a inaugurace nového děkana doc. Vojtěška. Na shromáždění byli pozváni hosté z ostatních fakult UTB a dalších vysokých škol z České a Slovenské republiky, dále zástupci spolupracujících firem, středních škol a dalších organizací. Pozvání přijali také hejtman Radim Holiš a primátor Jiří Korec.

V rámci slavnostního shromáždění došlo k propůjčení titulu fakultní školy těmto středním školám: Střední průmyslová škola Zlín, Střední průmyslová škola strojnická Vsetín, Střední průmyslová škola Přerov, Střední škola informatiky, elektroniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod, Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov, Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín. Zástupci těchto fakultních škol převzali z rukou doc. Adámka pověřovací listiny. Naši školu zastupoval ředitel školy Mgr. Miroslav Trefil. Titul fakultní školy je propůjčen na 5 let, tedy do roku 2026.

Přiložené soubory

06. 05. 2022 08:56:00 | Jan Koleček