Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Studentské informační dny Schrack Technik v Praze

Studentské informační dny Schrack Technik v Praze

Naši žáci Juřica Jan, Savko Štěpán, Liďák Lukáš, Zátopek Matěj a Vodák František z oboru elektrikář silnoproud 2. ročník se pod vedením učitele odborného výcviku p. Eduarda Vlčka zúčastnili 30. března 2023 STUDENTSKÝCH INFORMAČNÍCH DNŮ v Praze v Clarion Congress hotelu.

Dopolední program byl zaměřen následujícím programem:

• Domovní elektroinstalace a její použití

• Moderní technologie: FVE, nabíjení elektrických aut

Poté probíhala soutěž týmů jednotlivých přihlášených škol ve třech disciplínách a to hledání materiálů dle zadání v katalogu Schrack. Druhá byla návrh rozvaděče a třetí byla praktická část, ve které naši žáci zabojovali a tuto soutěž vyhráli. Odnesli si nejen hodnotné ceny, ale i zážitky a nové poznatky z oblasti silnoproudé elektrotechniky, osvětlení, rozvaděčů, ale i elektromobility a dalších.

 

Fotogalerie

 

 

25. 04. 2023 15:55:00 | Jan Koleček