TL1 finišuje školní rok!
Deset měsíců uplynulo jako voda. Sotva jsme se poznali na adapatačním kurzu, vyrážíme na závěrečný výlet. A relax potřebujeme všichni jako sůl.
přečíst aktualituDne 28. dubna si žáci z budovy teorie, zapojení do programu DOFE, připravili občerstvení pro rodiče, kteří se přišli zúčastnit třídních schůzek.
Rodiče si mohli zpříjemnit odpoledne šálkem výborné kávy či čaje, ochutnat domácí perník, sušenky nebo si dát jen sklenici vody.
Veškeré dobrovolné příspěvky budou využity na podporu jejich plánovaných expedic, které jsou důležitou součástí tohoto programu.
Děkujeme všem rodičům, kteří přispěli a podpořili tak naše žáky v jejich aktivitách.
Za tým DOFE při SŠIEŘ
Lenka Jaremejková