Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Tvoříme pro radost jiných

Tvoříme pro radost jiných

Ve čtvrtek 6. 4. 2017 se uskutečnil na Střední škole techniky a služeb v Karviné 6. ročník soutěže v prodavačských dovednostech s názvem, „TVOŘÍME PRO RADOST JINÝCH“.

Naši školu reprezentovala děvčata 2. a 3. ročníku učebního oboru prodavač. Děvčata byla rozdělena do družstev a každé družstvo si připravilo aranžmá na určité téma.
Prvním družstvem, které reprezentovalo SŠIEŘ, byly žákyně 2. ročníku Aneta Vágnerová a Jana Holečková. Připravily si aranžmá „Podmořský svět“, které znázorňovalo (jak vyplývá z názvu) podmořský svět s nadpozemským nádechem. Druhé družstvo, které tvořily žákyně 3. ročníku Kristýna Kocourková a Nikola Obrová, si jako téma zvolily „Ledové království“ a zachytily v něm nádheru Beskyd v zimním období.
Kristýně s Nikolou se ve velké konkurenci zadařilo lépe, bohužel na stupně vítězů se nedostaly, 3. místo jim uniklo o pouhé 3 body. Všem účastnicím patří velké díky za práci a čas, který této soutěži věnovaly. Soutěž byla pro nás velkým přínosem a inspirací pro další ročníky. Je vidět, že se jako škola ve velké konkurenci neztratíme.

 

25. 04. 2017 13:50:00 | Karla Macurová