Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Tvoříme pro radost jiných

Tvoříme pro radost jiných

Dne 12. 5. 2022 proběhl v Karviné 9. ročník soutěže v odborných dovednostech oborů Prodavač a Obchodník pod názvem „Tvoříme pro radost jiných“.

Soutěže se zúčastnilo 8 dvoučlenných družstev. Soutěžící si mohli vybrat ze čtyř témat:

Babí léto, Sluneční záře, Provoněná Provence, Kouzlo vzpomínek

Úkolem bylo zabalit 4 dárkové předměty (krabice, láhev, kniha apod.) tak, aby balení co nejvíce vystihlo zvolené téma. Výrobky bylo nutno vystavit, aby co nejvíce zaujaly zákazníky, které v rámci soutěže zastupovala porota. Posledním úkolem bylo naaranžovat prezentaci v duchu vybraného tématu. 

Naše žákyně 2. ročníku Barbora Kolečková a Marie Skulinová si zvolily pro své vystoupení téma „Kouzlo vzpomínek“.  Porota hodnotila vystižení tématu, kreativitu, náročnost balení, prezentaci, samostatnost. Tým naší školy se umístil na skvělém druhém místě.

Blahopřejeme a děkujeme našim žákyním za reprezentaci naší školy a účast na soutěži.

 

                                                                                                UOV Jarmila Štěpánová

24. 05. 2022 16:40:00 | Karla Macurová