TL1 finišuje školní rok!
Deset měsíců uplynulo jako voda. Sotva jsme se poznali na adapatačním kurzu, vyrážíme na závěrečný výlet. A relax potřebujeme všichni jako sůl.
přečíst aktualituDne 13. 5. 2025 jsme s žákyněmi 1. a 3. ročníku oboru kadeřník navštívily centrum na podporu duševního zdraví Iskérku. Žákyně se zhostily úlohy proměny klientů.
Na jejich přání vytvářely pánské a dámské střihy a účesy. Celá akce se nesla v klidné atmosféře a přátelském duchu. Děvčata také měla možnost poznat záslužnou práci a aktivity, které Iskérka nabízí. Děkujeme p. ředitelce p. Aleně Jbaili a ostatním pracovníkům za umožnění této skvělé akce. Těšíme se na další spolupráci.
Renáta Porubová UOV
Markéta Čajánková UOV