Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Úspěchy našich žáků v ekonomické oblasti

Úspěchy našich žáků v ekonomické oblasti

Ekonomická olympiáda je mezinárodní soutěž ve znalostech z ekonomie a financí, která je určena studentům středních škol.

Naše škola se do této soutěže zapojila a mezi nejlepšími řešiteli školního kola byli Jakub Vahalík ze třídy ME3 a Josef Klos student prvního ročníku nástavbového studia Podnikání.
Oba žáci se ve středu 5.2.2020 zúčastnili krajského kola, konaného na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Josef i Jakub naši školu velmi dobře reprezentovali. Z celkového počtu 80 účastníků krajského kola se Josef Klos umístil na 9. místě a Jakub Vahalík obsadil krásné 2. místo a postupuje mezi 50 nejlepších studentů z celé ČR do slavnostního finále, které se bude konat 16. června v České národní bance.
Oběma gratulujeme a Jakubovi držíme palce :)

09. 03. 2020 11:07:00 | Karla Macurová