Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Výlet ME1

Výlet ME1

Blíží se období, kdy třídy vyrážejí se svými třídními učiteli na školní výlety. Výjimkou není ani třída ME1, která dne 25. 4. 2018 absolvovala výlet do Ostravy.

Žáci měli sraz v 8. 30 na autobusovém nádraží, kam se dostavili všichni v dobré náladě. Cesta probíhala příjemně, kluci zpívali a byli plni elánu.
Hlavním bodem programu výletu byla návštěva laser arény. Kluci se rozdělili na 3 skupiny, dostali instrukce, vesty a laserové samopaly a bitva mohla začít. První boj se odehrál mezi červeným a zeleným družstvem, pak šli „zelení“ odpočívat a proti „červeným“ nastoupilo modré družstvo. Nakonec se zelené družstvo utkalo s modrým. Zápasy byl vyčerpávající a nabité adrenalinem. Přestože byly bitvy vyrovnané, vítěz může být jen jeden. Stalo se jím zelené družstvo, které vyhrálo proti oběma týmům a získalo tak nejvíce bodů.
Další bod programu byla návštěva Výstaviště Černá louka, konkrétně svět miniatur MINIUNI. Zde se kluci mohli pokochat zmenšeninami nejvýznamnějších světových památek, načerpat energii v příjemném prostředí a občerstvit se.
Poslední část výletu skupinka strávila v nákupním centru Avion, kde si kluci mohli zajít na něco nezdravého do McDonaldu, popřípadě si jen tak prohlédnout nabídku obchodů.
Výlet se vydařil a snad přispěl k budování vztahů v kolektivu, které jsou v prvním ročníku někdy poměrně křehké. Bylo to příjemné vybočení ze školního stereotypu, žáci si odpočinuli od učení a plni energie se můžou vrhnout na zlepšování známek v posledním čtvrtletí.

 

04. 05. 2018 10:59:00 | Karla Macurová