Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Zasedání Studentského parlamentu SŠIEŘ

Zasedání Studentského parlamentu SŠIEŘ

Ve středu 28. 2. 2024 se sešli zástupci tříd zvolení do Studentského parlamentu SŠIEŘ na dalším zasedání, které přineslo změnu ve složení výboru.

Jednání vedl předseda parlamentu Tadeáš Ovsený. Důležitým bodem byla volba nového člena výboru. Místopředseda David Nohavica vzhledem k povinnostem souvisejícím s blížící se maturitní zkouškou svou funkci uvolnil a parlament na jeho místo zvolil Filipa Melnara. Dále parlament stanovil termíny týmům, které se nabídly, že zajistí profily na sociálních sítích, a to do konce března. Cílem je zajistit, aby o činnosti parlamentu byli informováni všichni studenti a komunikace mezi nimi a parlamentem mohla probíhat pružněji. Zástupci žáků projednávali možnosti uspořádání sportovních a zábavných akcí, které by měly zpříjemnit jarní školní dny. Vzhledem k tomu, že jejich podoba je zatím ve stavu příprav, není možné prozradit nic konkrétního.
Jednání krátce navštívila paní ředitelka a informovala parlament, že i v následujícím období bude možné v rámci participativního rozpočtu využít nezanedbatelné finanční prostředky ze Zlínského kraje pro zvelebení prostor školy. A to je velké téma, které poslanci v následujících dnech budou diskutovat se svými spolužáky. Jako nejaktuálnější prostor ke změně se po vestibulu budovy teorie jeví 1. patro hlavní budovy. Žáci tak mají možnost prostřednictvím svých zástupců přicházet s vlastními návrhy.

01. 03. 2024 10:54:00 | Karla Macurová