Výlet jako Brno s IT3B
Na začátku měsíce – již téměř prázdninově znějícího – jsme vyjeli na jižní Moravu.
přečíst aktualituVe čtvrtek 20. dubna 2017 se na Gymnáziu Jana Ámose Komenského v Uherském Brodě uskutečnilo krajské kolo Soutěže v programování. Naši žáci se zapojili do dvou kategorií a v obou byli úspěšní.
V kategorii Tvorba webu se na třetím místě umístil žák Radek Řepka ze třídy ZI2A.

V kategorii Programování mikrořadičů se na druhém místě umístil žák Michal Srníček ze třídy ZI3B.
