TL1 finišuje školní rok!
Deset měsíců uplynulo jako voda. Sotva jsme se poznali na adapatačním kurzu, vyrážíme na závěrečný výlet. A relax potřebujeme všichni jako sůl.
přečíst aktualitu29. března 2022 proběhlo v prostorách Gymnázia Františka Palackého ve Valašském Meziříčí okresní kolo Olympiády v českém jazyce.
Naši školu zastupovali Nela Pernicová (IT3A) a Lukáš Koňařík (IT3C). Oba svými pěknými výkony dokázali, že se náročné konkurence z řad žáků gymnázií našeho okresu nezalekli, Lukáš dokonce vybojoval třetí postupové místo! Bude tak naši školu reprezentovat při krajském kole Olympiády, které proběhne koncem dubna ve Zlíně. Gratulujeme!
Mgr. Kristýna Pospíšilová