TL1 finišuje školní rok!
Deset měsíců uplynulo jako voda. Sotva jsme se poznali na adapatačním kurzu, vyrážíme na závěrečný výlet. A relax potřebujeme všichni jako sůl.
přečíst aktualituThat was COOL! So pleased we made it! Green clothes, green food, green drinks, fun and laugh everywhere around!
A big "THANK YOU" to everyone who came.
Special THANKS to Ted, Kristýnka, Kamila, Terka, Marek and all the students who took part and supported Ukraine.
We can be very proud of you!
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted" Aesop
For all the ones who love foreign cultures and languages,
Milada Vašáková