Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Kadeřnická soutěž ŠARM 2016

Dne 25. 11. 2016 proběhl na SŠIEŘ v Rožnově pod Radhoštěm již devátý ročník prestižní kadeřnické soutěže s názvem ŠARM 2016 o pohár starosty města.

Soutěž zahájil Mgr. Petr Fuchs, zástupce ředitele SŠIEŘ, a starosta města Ing. Radim Holiš. V odborné porotě zasedli p. Pavel Filandr, přední český kadeřník, vizážista a stylista, Jakub Syllte, předseda asociace Fisy a předseda soutěže Mistrovství ČR Koruna kreativity, manažer a fotomodel. Komisi doplnila profesionální kadeřnice Hanka Adámková. Celou akcí nás provázely moderátorky Aneta a Veronika Porubovy.

V první disciplíně pánský střih se představily žákyně 3. ročníku. Hodnotila se preciznost, kreativita a nápaditost. Ty dokázaly nejlépe využít třetí umístěná Tereza Kocurková, druhá Věra Svobodová a vítězka této disciplíny Pavlína Vičanová.

Druhá disciplína se nesla v duchu barev a kreativních dámských střihů. Třetí se umístila Kateřina Petrnková, druhá skončila Věra Svobodová  a první místo získala Markéta Zetková.

Závěr soutěže patřil extravagantním barevným účesům, které doplnilo výrazné líčení a netradiční kostýmy z dílny samotných soutěžících. Jako třetí se umístila Markéta Zetková, druhá skončila Lenka Brňovjáková a první místo patří Jarmile Drongové.

Příjemným zpestřením této zdařilé akce bylo taneční vystoupení skupiny Heart2be pod vedením p. Eriky Černé a hudební vystoupení MgA. Evy Wolfové a její žákyně Alexandry Juříčkové. 

Velké poděkování patří všem, co se jakoukoliv měrou podíleli na uskutečnění této kadeřnické soutěže.

Renáta Porubová, učitelka odborného výcviku

05. 12. 2016 15:03:00 | Jan Pilčík