TL1 finišuje školní rok!
Deset měsíců uplynulo jako voda. Sotva jsme se poznali na adapatačním kurzu, vyrážíme na závěrečný výlet. A relax potřebujeme všichni jako sůl.
přečíst aktualituNacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.
Dva učitelé odborných předmětů se ve dnech 26. a 27. 3. zúčastnili dvoudenního semináře o komunikaci a moderních technologiích v litevském Vilniusu, který proběhl na půdě odborného učiliště Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras.
Školení, na němž se sešli učitelé pěti českých a jedné litevské školy, pořádal litevský partner, organizace ITMC.
Akce se konala pod záštitou projektu VOCA-CDI, realizovaného v rámci programu Erasmus+.
Program byl postaven na dvou pilířích:
1. Měkké dovednosti - Komunikace a inkluzivní výuka
2. AI a digitální nástroje
Součástí pobytu byla také prohlídka historického centra hlavního města Vilniusu.
Václav Knápek, Lukáš Korytár