Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Patříme mezi 100 nejlepších

V pátek 25. 11. 2016 se uskutečnilo ve Španělském sále Pražského hradu předávání ocenění v rámci ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH za rok 2016, které organizuje společnost COMENIUS. Na slavnostním gala večeru převzal ředitel školy Mgr. Miroslav Trefil osobně diplom potvrzující, že škola patří k nejlepším v České republice v oborové kategorii „ZDRAVÍ - VZDĚLÁNÍ - HUMANITA“.

Video ke stažení

Střední škola elektrotechniky, informatiky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm  vznikla v této podobě k 1. 7. 2006 sloučením SOU se SPŠE. Jde o silnou komplexní školu v srdci Valašska s více než šedesátiletou úspěšnou tradicí. Široká vzdělávací nabídka má dostatečný lidský i materiální potenciál pro to, aby žáci získali během studia vědomosti a dovednosti na takové úrovni, která odpovídá moderním poznatkům v jednotlivých oborech a potřebám praxe.

Studijní obory škola zaměřuje na informační technologie a klasickou elektroniku. V těchto oborech sleduje trendy, které ukazuje vize Průmysl 4.0. Přímo v oboru Moderní informační technologie učí něco, v čem je jedinečná. Jedná se o specializace se zaměřením na mobilní aplikace a počítačové sítě s důrazem na kybernetickou bezpečnost. V oboru Elektronické zpracování informací se pak jedná o výuku použití a programování pokročilých aplikací nejmodernějších mikrokontrolerů. V mimoškolní oblasti škola podporuje mladé sportovní naděje v házené chlapců. Studenti tvoří dorosteneckou kategorii, která nemá v ČR již několik let konkurenta. Na letošním mistrovství světa středních škol ve Francii skončila škola na 6. místě.  

Více informací o Českých 100 nejlepších najdete na www.comenius.cz.

05. 12. 2016 15:16:00 | Jan Pilčík