TL1 finišuje školní rok!
Deset měsíců uplynulo jako voda. Sotva jsme se poznali na adapatačním kurzu, vyrážíme na závěrečný výlet. A relax potřebujeme všichni jako sůl.
přečíst aktualituNacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.
Na provozovně kadeřnictví proběhlo školení určené pro žákyně 2. ročníku oboru kadeřník. Tématem byly pánské střihy.
Ze Vsetína z Royal barberu §Shop k nám přijela absolventka naší školy sl. Karin Kopačková. Na modelech nám představila novinky a trendy v pánských účesech. Podělila se také o své zkušenosti z práce v barber shopu. Dále nám předala cenné rady ohledně nejnovějších postupů, přípravků a nových typů strojků.
Děkujeme Karin za přínosné a motivační školení a těšíme se na další spolupráci.
Renáta Porubová UOV