TL1 finišuje školní rok!
Deset měsíců uplynulo jako voda. Sotva jsme se poznali na adapatačním kurzu, vyrážíme na závěrečný výlet. A relax potřebujeme všichni jako sůl.
přečíst aktualituNacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.
Na naší škole jsme si užili oslavy svátku svatého Patrika opravdu naplno! Během dopoledních přestávek si studenti připravili skvělé občerstvení – nechyběly toasty, zelené nápoje ani irská hudba, která navodila tu pravou atmosféru.
Celou akci zorganizovali žáci zapojení do programu DOFE. Velké díky všem, kteří se podíleli na přípravě i realizaci!
Za celý DOFE tým
Milada Vašáková