TL1 finišuje školní rok!
Deset měsíců uplynulo jako voda. Sotva jsme se poznali na adapatačním kurzu, vyrážíme na závěrečný výlet. A relax potřebujeme všichni jako sůl.
přečíst aktualituNacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.
13. a 14. červen byl moc fajn…Třída IT1B vyrazila na dlouho očekávaný školní výlet do Olomouce.
Čtvrteční dopoledne jsme strávili komentovanou prohlídkou centra města. Začali jsme u Dómu sv. Václava, poté jsme se rozhlédli po krajině z věže Kostela svatého Mořice, zastavili se u Mariánského sloupu i u sloupu Svaté trojice. Poté, co jsme doplnili potřebnou energii, začala ta „adrenalinová“ část dne. Byla to jedna velká sportovní výzva - Laser game aréna, motokáry a aquapark – plná pozitivních zážitků. Následné večerní „doladění sportovní formy“ na hřišti u ubytovny házenkářského klubu Zora Olomouc a společně strávený večer byly důkazem, že IT1. B je dobrá parta a prima – nejenom sportovní – team!!
Mgr. Alena Foukalová, Mgr. Pavlína Chovancová a p. Martina Bohušová