TL1 finišuje školní rok!
Deset měsíců uplynulo jako voda. Sotva jsme se poznali na adapatačním kurzu, vyrážíme na závěrečný výlet. A relax potřebujeme všichni jako sůl.
přečíst aktualituNacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.
Vážení rodiče, milí učitelé a zaměstnanci školy, srdečně vás zveme na ochutnávku občerstvení, které pro vás připravíme a budeme podávat v době třídních schůzek dne 23. 4. 2024.
Občerstvení a osvěžující nápoje vám budou nabízet dobrovolníci, kteří v naší škole plní program DofE.
Naši "Dofáci" vám také určitě rádi vysvětlí podstatu a princip DofE programu.
Budeme rádi, když se za námi v úterý od 14h zastavíte, podpoříte nás a zároveň si užijete setkání a konzultace s vyučujícími.
Těšíme se na setkání.
Dofáci.-)
https://dofe.cz/
