TL1 finišuje školní rok!
Deset měsíců uplynulo jako voda. Sotva jsme se poznali na adapatačním kurzu, vyrážíme na závěrečný výlet. A relax potřebujeme všichni jako sůl.
přečíst aktualituNacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.
Během třídních schůzek 25. listopadu připravili naši žáci z programu DofE pro rodiče malé občerstvení ve vestibulu budovy teorie. Rodiče si mohli pochutnat na kávě, čaji a k dispozici byla také voda zdarma.
Zakoupením občerstvení zároveň rodiče podpořili žáky v realizaci dalších aktivit a budoucích expedic v rámci programu DofE.
Děkujeme všem, kteří se zapojili a svou účastí tuto akci podpořili.
Lenka Jaremejková
DofE vedoucí