TL1 finišuje školní rok!
Deset měsíců uplynulo jako voda. Sotva jsme se poznali na adapatačním kurzu, vyrážíme na závěrečný výlet. A relax potřebujeme všichni jako sůl.
přečíst aktualituNacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.
Také žáci, kteří se nezúčastnili vodáckého výcviku, nepřišli o společné zážitky.
Vydali se poznávat okolí Rožnova pod Radhoštěm. V doprovodu učitelů odborného výcviku a asistentek pedagoga je jejich kroky dovedly na spoustu krásných míst. Vystoupali na Radhošť, Javorník a Hradisko. Prošli se přes Horní a Dolní Paseky, Zemánky a údolí Bečvy. Navštívili i firmu Unipar, kde se seznámili prostřednictvím poutavé přednášky s postupem výroby svíček.
Po celou dobu je provázelo nádherné slunečné počasí a dobrá nálada.
M. Macurová