TL1 finišuje školní rok!
Deset měsíců uplynulo jako voda. Sotva jsme se poznali na adapatačním kurzu, vyrážíme na závěrečný výlet. A relax potřebujeme všichni jako sůl.
přečíst aktualituNacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.
Ve čtvrtek 18. prosince proběhlo vánoční setkání rodičů žáků třídy U1B. Setkání se uskutečnilo v příjemné a klidné předvánoční atmosféře a nabídlo prostor pro vzájemné setkání, sdílení zkušeností i neformální rozhovor.
Rodiče měli možnost společně s třídní učitelkou ohlédnout se za uplynulým obdobím, otevřeně si popovídat a posílit vzájemnou spolupráci mezi školou a rodinou. Slavnostní ráz setkání podtrhlo drobné pohoštění, které přispělo k příjemné a uvolněné atmosféře.
Velmi si vážím zájmu rodičů a jejich aktivní účasti. Ráda bych v těchto setkáních pokračovala i nadále, neboť osobní kontakt a otevřená komunikace jsou důležitou součástí vzájemné spolupráce.
Děkuji všem rodičům, kteří si našli čas a vánočního setkání se zúčastnili.
Mgr. Pernická Sabina