TL1 finišuje školní rok!
Deset měsíců uplynulo jako voda. Sotva jsme se poznali na adapatačním kurzu, vyrážíme na závěrečný výlet. A relax potřebujeme všichni jako sůl.
přečíst aktualituNacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.
Studenti zapojení do programu DOFE se zúčastnili slavnostní ceremonie v brněnském planetáriu, kde převzali ocenění za dokončené úrovně programu.
Deset žáků získalo stříbrný odznak a jeden žák odznak bronzový. Celá akce měla nádhernou atmosféru.
Všem oceněným studentům srdečně gratulujeme a děkujeme za jejich nasazení a skvělou reprezentaci školy.
Zároveň přejeme hodně vytrvalosti a štěstí při plnění dalších úrovní.
Milada Vašáková a Radana Stillerová