TL1 finišuje školní rok!
Deset měsíců uplynulo jako voda. Sotva jsme se poznali na adapatačním kurzu, vyrážíme na závěrečný výlet. A relax potřebujeme všichni jako sůl.
přečíst aktualituNacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.
V termínu 13.5.-15.5 jsme se třídou IT2C byli na skvěle vymyšleném výletě s doprovodem našeho třídního učitele Evžena Tichavského a paní učitelky Jany Josefíkové.
Výlet se skládal z jízdy na koloběžkách, bowlingu, aquaparku a nakonec táboráku. Celkově za celé ubytování jsme na koloběžkách ujeli 50km a i když to zní náročně, tak jsme si to velmi užili. Stmelilo nás to jako kolektiv a pořádně jsme se vyblbli.