Nacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.




Školení 1. a 2. ročníku Pavlem Filandrem

Dne 15.5.2019 se uskutečnil v prostorách naší provozovny kadeřnický seminář na téma dámský střih. Školit naše žáky přijel český vizážista, stylista, módní návrhář a zakladatel asociace Fisy- Koruna kreativity ČR Pavel Filandr z Prahy. Žáci s velým zájmem sledovali jeho výklad o chodu kadeřnických salónů, zajímali je odpovědi na otázky z oboru psychologie a komunikace se zákazníkem.

Velmi děkjeme panu P. Filandrovi za skvělou kadeřnickou akci, která měla u žáků velký ohlas a budeme se těšit na další spolupráci. Renáta Porubova UOV.

Kalendář akcí

Nejbližší akce v naší škole

Zobrazit kalendář akcí

Co je u nás nového?

Aktuality a zajímavosti z naší školy

Zobrazit archiv aktualit
Foto k aktualitě Lyžařský kurz ve Velkých Karlovicích

Lyžařský kurz ve Velkých Karlovicích

09. 02. 2026

Studenti 1. ročníku oborů MIT a TL se v termínu 2. - 6. 2. zúčastnili lyžařského kurzu ve Velkých Karlovicích.

přečíst aktualitu
Foto k aktualitě Spolupráce s UTB Zlín stále úspěšně pokračuje

Spolupráce s UTB Zlín stále úspěšně pokračuje

06. 02. 2026

Dne 5. 2. 2026 měli naši studenti a studentky oboru Moderní informační technologie možnost absolvovat interaktivní prezentaci pana ing.Tomáše Sysaly, PhD. z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, který přijel našim maturantům představit studijní obory a zaměření Fakulty aplikované informatiky.

přečíst aktualitu
Foto k aktualitě Mistrovství ČR ve VEX IQ Robotics Competition

Mistrovství ČR ve VEX IQ Robotics Competition

02. 02. 2026

Dne 28. ledna 2026 se žák naší školy Michal Tichý (třída IT1A) zúčastnil Mistrovství České republiky ve VEX IQ Robotics Competition, které se konalo v prostorách Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC) ČVUT v Praze.

přečíst aktualitu

Podporují nás

Partneři a sponzoři

Další sponzoři školy