Nacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.




Literární soutěž Komenský a my

I v letošním školním roce se naše škola zapojila do celostátní literárně historické a výtvarné soutěže Komenský a my.

 Literární soutěž Komenský a my

V pořadí již 19. ročník organizuje Základní škola J. A. Komenského v Brandýse nad Orlicí. Soutěže, jejímž vyhlašovatelem je MŠMT a jež je zaměřena na myšlenkový odkaz J. A. Komenského, se zúčastnili tři žáci naší školy – Lukáš Brych (IT2B), Radek Fila (IT3A) a Roman Táborský (IT3C).

Úkolem pro letošní ročník bylo vypracovat slohovou práci – úvahu či esej na téma Co pro mě znamená být svobodný?

Datum uzávěrky soutěže bylo stanoveno na 31. ledna 2021. Výsledky (1. – 3. místo) pak budou vyhlášeny začátkem března tohoto roku.

Výše uvedeným žákům patří dík za vzornou reprezentaci školy, zvláště v době on-line výuky je každá taková mimoškolní aktivita ceněna.

Mgr. Kristýna Pospíšilová

 

 

Kalendář akcí

Nejbližší akce v naší škole

Zobrazit kalendář akcí

Co je u nás nového?

Aktuality a zajímavosti z naší školy

Zobrazit archiv aktualit
Foto k aktualitě Jsme fakultní školou fakulty aplikované informatiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně

Jsme fakultní školou fakulty aplikované informatiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně

11. 05. 2026

Naše škola se stala fakultní školou fakulty aplikované informatiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

přečíst aktualitu
Foto k aktualitě 3. MÍSTO V LITERÁRNÍ SOUTĚŽI STŘEDNÍCH ŠKOL!

3. MÍSTO V LITERÁRNÍ SOUTĚŽI STŘEDNÍCH ŠKOL!

05. 05. 2026

Naše škola slaví úspěch! V Literární soutěži Zlínského a Trenčianského kraje Slavičín získali hned dva žáci mimořádné ocenění.

přečíst aktualitu
Foto k aktualitě Třídní schůzky s DOFE na budově teorie

Třídní schůzky s DOFE na budově teorie

04. 05. 2026

Dne 28. dubna si žáci z budovy teorie, zapojení do programu DOFE, připravili občerstvení pro rodiče, kteří se přišli zúčastnit třídních schůzek.

přečíst aktualitu

Podporují nás

Partneři a sponzoři

Další sponzoři školy