TL1 finišuje školní rok!
Deset měsíců uplynulo jako voda. Sotva jsme se poznali na adapatačním kurzu, vyrážíme na závěrečný výlet. A relax potřebujeme všichni jako sůl.
přečíst aktualituNacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.
Zajímavé datum 11. 11. 2022 jsme s třídou nástavbového studia využili pro návštěvu živnostenského úřadu.
Bylo příjemné po nucené covidové odmlce opět zajít na exkurzi a setkat se s praktickou stránkou získání živnosti. Žáci navázali na teoretické vědomosti a připravili si dotazy, na které jim úřednice ochotně odpověděly. Teď už všichni vědí, nejen kam se kvůli živnostem obrátit, ale také že je tam čekají sympatické tváře.
Ing. Ludmila Husková