Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Exkurze a školní výlet třídy ME3

Exkurze a školní výlet třídy ME3

Třída ME 3 vyrazila do Prahy na exkurzi spojenou s třídním výletem v předvánočním čase.

Návštěva Prahy v tomto období se žákům opravdu vydařila: adventní atmosféra na Staroměstském náměstí doprovázená padajícími vločkami sněhu, koledami, vůní trdelníku, punče a jiných dobrot byla vskutku kouzelná.

Druhý den ráno jsme se probudili do slunečného dne a hned po snídani jsme vyrazili na exkurzi do pražského sídla firmy Microsoft. Zde žáci měli možnost seznámit se s novinkami v IT světě a také s trochu odlišnou firemní kulturou, zázemím a pracovními podmínkami, které se liší od těch, se kterými jsme se dosud setkali. Po této zajímavé exkurzi jsme se rychle přesunuli na letiště Václava Havla, kde nás čekala neméně zajímavá návštěva leteckých hangárů s opravovanými letadly. Po bezpečnostní prohlídce měli žáci jedinečnou možnost vidět, jak taková údržba letadel probíhá. Dále jsme absolvovali jízdu autobusem po areálu letiště. Vše bylo doprovázeno zajímavým odborným výkladem našeho průvodce.

Pátek byl vyhrazen návštěvě Pražského hradu, Malé Strany, Kampy a Karlova mostu. V odpoledních hodinách jsme pak vyrazili plní dojmů vlakem zpět domů. Závěrem lze konstatovat, že akce byla pro naše kluky velmi zajímavá a byla určitým přínosem do jejich budoucího profesního života.

Žáci ME3

 

20. 12. 2022 19:07:00 | Václav Knápek