Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Finále kadeřnické soutěže Koruna kreativity 2017

Dne 11. 1. 2017 se žákyně 2. a 3. ročníku oboru kadeřnice zúčastnily gala finále kadeřnické soutěže Koruna kreativity 2017. Soutěž pořádala Asociace Fisy v čele s p. Palem Filandrem a p. Jakubem Sylltem. Finále se uskutečnilo v pražském Paláci Žofín.

Tématem soutěže byla Koruna fantazie – Ve víru hladových her, a to v kadeřnické i kosmetické tvorbě, a soutěžilo se v 8 disciplínách. V porotě zasedli profesionálové z  řad  kadeřnic a kosmetiček.

 Naše žákyně soutěžily v pánské i dámské disciplíně. V dámské kategorii jsme měli zastoupení v harmonii barevné extravagance – foukaná, kde soutěžila žákyně 2. ročníku Tereza Solanská. Dámského střihu a stylingu se zúčastnily žákyně 3. ročníku, a to Věra Svodová, Markéta Zetková, která obsadila krásné 4. místo.  Kateřina  Petrnková získala v této disciplíně místo první a patří jí titul mistryně ČR.

V pánské disciplíně nás reprezentovala Věra Svobodová, která skončila opět na 4. místě.

V dámském společenském účesu soutěžila Jarmila Drongová a Klára Hasmandová – 8. místo.

Finále mělo skvělou atmosféru a hýřilo barvami a profesionálními pracemi žáků. Poděkování patří všem soutěžícím i modelům za přípravu a reprezentaci naší školy. Za podporu soutěžících patří dík také p. učitelce Mgr. S. Pernické a řediteli školy p. Mgr. M. Trefilovi  a v neposlední řadě rovněž  žákyním 2. ročníku oboru kadeřnice.

                                                                                                       Renáta Porubová, učitelka OV

02. 02. 2017 13:18:00 | Jan Pilčík