Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Rychlé volbyVyhledávání

Vypnout grafiku

Informace pro žáky ubytované v domově mládeže

Informace pro žáky ubytované v domově mládeže

Ukončení ubytování, vystěhování z domova mládeže, zájem o ubytování žáků v době MZ, ZZ.

Ukončení ubytování, vystěhování z domova mládeže

Žádáme všechny žáky ubytované v DM (kromě žáků, kteří budou požadovat ubytování v době konání MZ a ZZ od 1. 6. 2020) o vystěhování z pokojů do pátku 29. 5. 2020. Vystěhování a ukončení ubytování bude možné denně (pondělí – pátek) v době od 8 – 18 hodin po předchozí telefonické domluvě s vychovatelkou na DM (571 752 349, 571 752 388).

Vzhledem k epidemiologické situaci se nepředpokládá návrat žáků k běžné denní prezenční výuce ve škole s možností ubytování v DM. Jsme však povinni zajistit ubytování žákům během MZ a ZZ v měsíci červnu v jednolůžkových pokojích. Z tohoto důvodu musíme ukončit ubytování žáků nižších ročníků a uvolnit pokoje pro přípravu k ubytování těchto žáků.

 

Zájem o ubytování žáků v době MZ, ZZ

V době konání MZ a ZZ (v průběhu měsíce června) bude možné poskytnout žákům ubytování po dobu nezbytně nutnou k vykonání zkoušek při dodržování stanovených hygienických pravidel (1 žák na pokoji, zákaz navštěvování se na pokojích, nošení roušek ve společných prostorách atd.). Zájemci o ubytování oznámí svůj úmysl ubytovat se po prostudování časových harmonogramů zkoušek telefonicky na výše uvedená čísla, aby se připravily pokoje a zajistila hygienická opatření. Přihlásit se k ubytování za účelem vykonání MZ a ZZ je nutné do pátku 29. 5. 2020.

 

Přihlášky k ubytování v DM pro školní rok 2020/2021

Žádáme všechny žáky, kteří mají zájem o ubytování v příštím školním roce, aby doručili nejpozději do 15. června 2020 přihlášku k ubytování.

Přihlášku je v tuto chvíli možné získat dvojím způsobem: - vyzvednout osobně na DM při vystěhovávání z pokoje, - vytisknout z webových stránek školy.

 

Bc. Ludmila Kulišťáková

13. 05. 2020 12:02:00 | Jan Koleček